Prague Dental Clinic – spolehlivá zubní klinika Praha

Prague Dental Clinic je privátní stomatologické pracoviště, které se nachází v samém centru „staré“ Prahy, v Železné ulici, vzdálené jen pár metrů od Staroměstského náměstí. Najdete u nás tým lékařů, kteří vám budou věnovat veškerou péči, kterou potřebujete. Naše zubní klinika má pro vás přizpůsobené i ordinační hodiny, všední dny ji můžete navštívit až do 21 hodin a přes víkend záleží ordinační hodiny na vaší domluvě s lékařem.

Moderní zubní ordinace Praha

Prague Dental Clinic nabízí komplexní stomatologickou péči zaměřenou především na estetickou stomatologii. K dosažení ideálního výsledku jsou používány nejmodernější přístroje, materiály a postupy. Detaily protetických prací (fasety, korunky, můstky atd.) lze upravit dle přání pacienta v zubní laboratoři, která se nachází jen několik metrů od našeho pracoviště.

Péče, kterou vám jiný zubař Praha nezaručí

Celé vaše ošetření vám můžeme zdokumentovat pomocí digitálního rentgenu a intraorální kamery. Díky tomu vám vysvětlíme veškeré problémy, které se vyskytly a společně najdeme jejich řešení. Velkou výhodou, kterou naším pacientům poskytujeme je také možnost financování zákroku na splátky. Pokud hledáte dětského zubaře v Praze, můžete se na nás obrátit i v tomto případě.

MUDr. Miloš Straka

MUDr. Miloš Straka - vedoucí lékař

Krásný úsměv je nedílnou součástí pevného zdraví a úspěchu. S využitím nejmodernějších technologií a rozsáhlých zkušeností Vám rádi pomůžeme k jeho dosažení.

Kontakty

Prague Dental Clinic

Železná 14, 110 00 Praha 1
tel.: +420 604 484 444
recepce@praguedentalclinic.cz

Ordinační doba:
po–pá: 7–21 hodin
so–ne: dle dohody

Parkování: Kotva, Palladium, Myslbek

Akceptujeme následující platební karty
Kreditní karty