Služby

 

Zubní implantáty Praha

Zubní implantáty jsou titanové šrouby nahrazující kořeny zubů, které se následně ošetřují protetickými pracemi (korunkou, můstkem nebo protézami). V naší ordinaci používáme pouze kvalitní dentální implantáty Straumann, Replace a Nobel Biocare. Používají se při ztrátě jednoho nebo více zubů popř. při rekonstrukci celé čelisti.

Dentální implantologie

Podmínkou pro zavedení zubních implantátů je nutnost mít dostatečná kvalita kosti, na které je nutné implantáty nasadit. Téměř vždy je ji potřeba nahradit kosti vlastní (odebrání z jiných míst s dostatečným objemem kosti) nebo kostí umělou.

Používáme i Nobel Guide implantologický systém, kdy se podle CT vyšetření vytvoří speciální šablona s otvory, které navádí implantáty do míst s nejlepší kvalitou kosti. Tato metoda minimalizuje chirurgický zákrok, výrazně redukuje otok a bolest po zákroku a stejně tak i počet návštěv nutných k ošetření.

Provizorní náhrada zhotovená do 24 hodin je přesnější, neboť při přenášení situace laborantovi je minimálně ovlivněn otisk otokem.

Kontakty

Prague Dental Clinic

Železná 14, 110 00 Praha 1
tel.: +420 604 484 444
recepce@praguedentalclinic.cz

Ordinační doba:
po–pá: 7–21 hodin
so–ne: dle dohody

Parkování: Kotva, Palladium, Myslbek

Akceptujeme následující platební karty
Kreditní karty